BİZ KİMİZ?

Nokta Filo, deneyimli kadrosu ve sahip olduğu bilgi birikimi ile bireysel ve kurumsal müşterilerinin araçla ilgili tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılayan ve her birine en uygun çözümler sunmayı amaçlamaktadır.

Nokta Filo; hızlı karar verebilme yeteneği, müşteri memnuniyetini ve sadakatini en üst düzeyde tutan yapısı, dünyadaki yenilik ve gelişmelere karşı uyumu ile tam hizmet sunar. Sürekli değişen/gelişen dünyanın teknolojisine ve müşterilerinin değişen/gelişen istek ve beklentilerine hızla cevap veren yapısı ile maksimum hizmet kalitesini müşterilerine sunmak için faaliyetlerini sürdürür.

Nokta Filo; Taşıt Tanıma Sistemlerinden, Araç Takip Sistemlerine, Servis İzleme Sisteminden, Sigorta’ya kadar bütünleşmiş bir hizmet karmasına sahiptir. Nokta Filo’nun çalışma şekli sorumluluk almak üzerinedir. Beklenti ve ihtiyaçlarınızı çok titiz bir şekilde dinler, derinlemesine anlar ve sizlere en uygun çözümü sunar. Siz müşterilerimiz, planlanan bütçe ve zaman içerisinde alacağınız hizmetin tam ve eksiksiz olarak yerine geleceğini bilirsiniz.

AS GRUP GÜVENCESİ

Nokta Filo, AS Grup’un güçlü kurum kültürüyle büyümüş, bilgi ve tecrübesiyle faaliyet gösterdiği sektörlerde hatırı sayılır bir marka haline gelmiştir. İleri teknolojiyi akıllıca çözümler üretmek ve müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için kullanan Nokta Filo, Türkiye’nin 81 ilinde, tek noktadan tam hizmet alma kolaylığını AS Grup güvencesiyle sizlerle buluşturmaktadır.

NOKTA FİLO AS GRUP MARKASI

Nokta Filo, bir As Grup markasıdır. AS Grup, 1966’dan bugüne güçlü, güvenilir ve profesyonel iş anlayışıyla hizmetlerini sürdüren, Türkiye’nin öncü enerji grubudur. Faaliyet gösterdiği sektörlerde farklılıklar yaratarak, Türkiye’nin ve Avrupa’nın önde gelen gruplarından biri olma vizyonuyla elli yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir. AS Grup bünyesinde yer alan markalar Türkiye’deki öncü şirketlerdir. AS Grup bünyesinde faaliyet gösteren şirketler;